Feedback

Гороскоп Дівам на 7 січня

Сьогодні 7 січня 2017, День буде вдалим для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду. Для людей, у цей день хворих, хвороба може виявитися дуже небезпечною. Снам, у більшості випадків, можна довіряти. Дитині, яка народилася сьогодні, не судилося зовнішня краса, тому тільки своїм розумом і знаннями, доброзичливістю і старанним працею приверне до себе увагу.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День не сприяє знаходженню спільної мови з представниками влади. Можливі проблеми з травленням. Не приймайте ніяких важливих рішень і серйозних зобов'язань - на сьогоднішній день час для цього ще не настав. Удача буде супроводжувати Вам на кожному кроці.

Любовний

Трохи романтики у ваших діях значно спростять вам тернистий шлях до любові. Та й самому буде приємно, навіть якщо ви терпіти не можете вечеряти при мізерному свічковий освітленні, або спотикатися, гуляючи під зоряним небом.

Мобільний

Сьогодні, вам потрібно більш уважно прислухатися до звуків свого мобільника, інакше ви можете втратити щось більш важливе.

Автомобільний

Сьогодні, день сприятливий для далеких поїздок. Але не забувайте, прогноз прогнозом, а організм не казенний, та й машина, швидше за все, теж.

Кулінарний

Цвітна капуста в омлеті Цвітну капусту відварити в підсоленій воді, розібрати на дрібні качанчики; потім скласти качанчики у однопорционную сковороду, змащену маслом, залити білками, змішаними з молоком, полити сметаною і запекти. Капусту подати до столу в тій же сковороді, в якій запікали. Склад: цвітної Капусти - 200 г, масла вершкового - 5 г, 2 яєчних білка, молока - 60 г, сметани - 30 р.

Бізнес

Варто залишити нові ідеї на інші дні, якщо у вас і так поточних справ не впроворот.

Туристичний

Зібравшись відпочити в місцевості, де живуть ваші знайомі, ні в якому разі не погоджуйтеся на наполегливі пропозиції зупинитися в їх будинку. Повірте, для вас набагато краще буде поселитися в готелі. Звичайно, це обійдеться дорожче, ніж гостювати у друзів, але можливість залишатися на самоті і повному спокої саме тоді, коли цього хочеться вам, теж дещо значить, погодьтеся. А з друзями можна щодня зустрічатися в кафе або клубі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята