Feedback

Гороскоп Ракам на 10 січня

Сьогодні 10 січня 2017, тринадцятий місячний день (всх 14:43 - зах 6:11). Цей день несе з собою невдачу у всіх справах. Нічого не слід робити і починати! Сни, як правило, майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День гарний для любовного пояснення, одруження, домашнього свята. На всякий випадок обійдіть питання спадщини, інакше нічого, крім роздратування і образ, не вийде. Існує ймовірність емоційних зривів, і, якщо вам треба звертатися в державні інстанції, зберігайте самовладання. Приділіть більше уваги дітям.

Любовний

Прекрасний день для кохання. Присвятіть сьогоднішній вечір пошуку ерогенних зон. Причому, бажано, не на своєму тілі. Якщо знайдете - постарайтеся їх більше не втрачати. Якщо не можете покластися на свою пам'ять - записуйте.

Мобільний

Бережіть сьогодні свою sim-картку як зіницю ока. Бо збережена на ній інформація надзвичайно цінна. Імовірність же того, що ваша сімка захоче вас сьогодні покинути, на жаль, аж ніяк не нульова.

Автомобільний

Якщо ви не хочете бути оштрафованим, то терміново згадуйте всі правила вуличного руху, які ви колись вчили і починайте їх дотримуватися, а так само не забувайте про обмеження швидкості.

Кулінарний

Борщ холодний буряк Вимити, зварити до готовності у воді, додавши лимонної кислоти, потім охолодити, очистити буряк і процідити відвар. Буряк нашаткувати і з'єднати з відваром, додати цукор, рубаний варений білок, нашатковані салат і цибулю, а також дрібно нарізані огірки і заправити сметаною. Перед подачею до столу борщ посипати рубаною зеленню. В борщ можна також покласти варену картоплю, нарізану кубиками, і очищені свіжі яблука. Склад: Буряків - 150 г, сметани - 50 г, цукру - 10 г, 1 яєчний білок, огірків свіжих - 75 г, салату листяного - 10 г, зеленого цибулі - 15 г, петрушки, кропу - 5 г, лимонна кислота - за смаком, відвару буряків - 300 р.

Бізнес

Сьогодні Вам більше підійде робота в колективі, ніж самостійна діяльність. Врахуйте це.

Туристичний

Вирушаючи в подорож, обов'язково зверніть увагу на таку важливу річ, як медичне страхування. Не варто думати, що без нього можна обійтися. В дорозі і на відпочинку трапляється всяке (особливо, якщо ви активно проводите час), а оплачувати послуги місцевих лікарів, не маючи страховки, тобто з власної кишені, вельми і вельми накладно. Натомість, розлучившись з не такою вже великою сумою за оформлення страховки, ви будете впевнені, що у разі чого вам нададуть кваліфіковану медичну допомогу.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт