Feedback

Гороскоп Близнюкам на 31 березня

Сьогодні 31 березня 2017, п'ятий місячний день (всх 7:59 - зах 23:33). Цей нещасливий день - що з воза впало, те пропало. Для злочинців він фатальний, фатальною: будь-яка акція буде розкрита і покарана.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Цей день сприятливий для зачаття дитини та інтимної близькості, але він поганий для здійснення великих покупок. У випадку сварки, всі Ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють масла у вогонь. Відповідний момент для візиту до лікаря за рецептом необхідного ліки. Ваш настрій покращиться.

Любовний

Сьогодні ви зрозумієте, що вашій коханій людині зовсім не потрібна ваша турбота про його здоров'я: він цілком справляється і без неї. Нехай ця новина вас не засмутить і не збентежив: все одно ви більш ніж необхідний для нього людина, і це заперечувати безглуздо.

Кулінарний

Шніцель з курки в здобних сухарів З курячого філе зрізати плівку, видалити сухожилля, розбити сапкою, полити вершками і злегка порубати тупою стороною ножа. Добре просочене вершками філе обваляти у крупно стовчених здобних сухарях і обсмажити в олії. Шніцель подати до столу з овочевим гарніром або макаронами, полив розтопленим вершковим маслом. Склад: Куряче філе - 100 г, вершків - 25 г, масла вершкового - 15 г, масл топлене - 20 г, сухарів здобних - 25 р.

Бізнес

Вигідні на перший погляд контракти можуть виявитися занадто обтяжливими. Послухайте внутрішній голос і вийдете переможцем.

Туристичний

Власне, у вашому нинішньому настрої взагалі найкраще нікуди не їздити. Сидіти і дутися на несправедливий світ прекрасно можна і вдома. Але проти природи не попреш. І якщо вже ви рішуче напаковуєте речі, радимо вам відправитися в Лондон. Горезвісні тамтешні дощі та туман, як не дивно, подіють на вас найсприятливішим чином. Ви сповна насолодитися сумовитістю природи і пишністю музеїв, так що поїздка буде вдалою.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт