Feedback

Гороскоп Близнюкам на 12 січня

Сьогодні 12 січня 2017, п'ятнадцятий місячний день (всх 16:47 - зах 8:17). Цей день нерідко приносить короткочасне блаженство, переміняється довгим розчаруванням, особливо в любові. Сни майже завжди виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Завдяки Вашому досвіду сьогодні вдасться правильно розпорядитися мають засобами. Багато хто сьогодні надто емоційні. При зустрічі з коханою людиною, можливі серйозні ускладнення стосунків, аж до сварки. Допоможіть оточуючим і вони будуть Вам вдячні.

Любовний

Службові та сімейні проблеми для Вас будуть переплітатися, і заважати один одному. Можлива сварка з коханою людиною.

Мобільний

Чи Давно ви користувалися будильником(таймером) мобільного телефону, сьогодні саме час запрограмувати його, інакше ви ризикуєте пропустити якесь важлива справа.

Автомобільний

Якщо у Ваші плани не входить підживлення адреналіном від успішно избегнутого ДТП, намагайтеся зайвий раз не спокушати долю. День буде вдалим, але не позбавленим певної небезпеки. Будьте гранично обережними за кермом.

Кулінарний

Кисіль з чорниці Чорницю вимити, залити водою, кип'ятити 10-15 хвилин, потім на краю плити настоювати 10-15 хвилин; після цього процідити, додати цукор, закип'ятити, ввести картопляну муку, розведену холодною кип'яченою водою, і вимішати, після чого, не даючи закипіти, зняти з вогню і додати лимонний сік. Подавати до столу теплим. Склад: Чорниці - 30 г, борошна картопляною - 10 г, цукру -10 м, 1/10 лимона, води - 300 р.

Бізнес

Перекладіть рутинні справи на когось і вирішуйте глобальні питання. Від цього буде більше користі ніж від поточних справ.

Туристичний

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження - так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Не виключено, що Ви проведете вечір з близькою людиною в романтичній обстановці при свічках. Швидше за все, вас чекають сьогодні матеріальні труднощі. Ймовірні зустрічі з впливовими людьми.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт