Feedback

Гороскоп Близнюкам на 10 січня

Сьогодні 10 січня 2017, тринадцятий місячний день (всх 14:43 - зах 6:11). Цей день несе з собою невдачу у всіх справах. Нічого не слід робити і починати! Сни, як правило, майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Цей день буде найбільш сприятливим для відновлення дружніх відносин. Мрії повинні відповідати реальності. Якщо у Вас є друзі-іноземці, сьогодні найкращий день для зустрічі з ними. Намагайтеся зберігати спокійний стан душі.

Любовний

Сьогодні вам здасться, що то заняття, яким ви займаєтеся з вашим коханою людиною ось уже стільки днів, досить-таки нудне, тому вам терміново потрібно придумати що-небудь нове, радісне і цікаве, причому бажано разом, щоб потім разом радіти.

Мобільний

Якщо у вас немає грошових труднощів, то сьогодні саме час задатися питанням: чи не пора поміняти мобільник.

Автомобільний

Сьогодні Вам, при перших симптомах погіршення самопочуття рекомендується зупинитися або поступитися водійське місце кому-небудь іншому.

Кулінарний

Білковий омлет паровий Білки збити віником, додати 50 г води, вилити у форму, змащену маслом, і на пару довести до готовності. Подати до столу з маслом (шматком). Яєчних білків - 3, масла вершкового - 5 р. Склад:

Бізнес

Постарайтеся, перекласти поточні справи на колег по роботі і відпочити. Змініть розпорядок дня і зрадити творчості.

Туристичний

Людям вашого знака в цей день повинно сподобається подорож до Швейцарії. В цій унікальній країні в кожному з 26 кантонів свій клімат, і ви зможете спостерігати різноманітні пейзажі, зробивши недовгу поїздку з одного округу в інший. А вирушивши в Східну Швейцарію, ви зможете помилуватися чудовим Рейнським водоспадом. Не забудьте спробувати найсмачніше національне блюдо - раклет. І звичайно, привезіть з Швейцарії шоколадку, наприклад, у формі золотого злитка.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт