Feedback

Гороскоп Тільцям на 31 березня

Сьогодні 31 березня 2017, п'ятий місячний день (всх 7:59 - зах 23:33). Цей нещасливий день - що з воза впало, те пропало. Для злочинців він фатальний, фатальною: будь-яка акція буде розкрита і покарана.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День навряд чи буде багатий подіями. Довірча бесіда поверне Вам впевненість у своїх силах. На роботі, можливо, доведеться вирішувати правові та юридичні питання, звертатися в суд. Вечір краще провести в колі сім'ї.

Любовний

Відмінний день. Зірки говорять, що сьогодні ви можете несподівано спалахнути почуттям до зовсім незнайомій людині. Простіше кажучи, закохатися з першого погляду.

Кулінарний

Сирне масло Олію змішати з натертим сиром, надати потрібну форму, зверху красиво оформити маслом або посипати тертим сиром і охолодити. Склад: Масла вершкового - 25 г, сиру - 15 р.

Бізнес

Сьогодні, ви можете несвідомо зруйнувати всі плани, хто розраховував на вас сьогодні. Важкий день, але не переживайте, завтра все налагодиться.

Туристичний

Майте на увазі: надто войовничий настрій, в якому ви перебуваєте в цей день, здатний зіпсувати будь-яку поїздку. Тому, відправляючись в шлях, намагайтеся частіше нагадувати собі про те, що не варто витрачати нерви на дрібниці. П'ятихвилинна затримка таксі - це ще не кінець світу. Тільки проявляючи терпимість і великодушність, ви зможете насолодитися відпочинком в повній мірі. А друзі, з якими ви разом подорожували, по достоїнству оцінять вашу витримку і будуть вам вдячні.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт