Feedback

Гороскоп Тільцям на 12 січня

Сьогодні 12 січня 2017, п'ятнадцятий місячний день (всх 16:47 - зах 8:17). Цей день нерідко приносить короткочасне блаженство, переміняється довгим розчаруванням, особливо в любові. Сни майже завжди виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні Ви будете користуватися рідкісним успіхом у протилежної статі. Ваша прямота і відвертість допоможуть розвіяти недомовленості. Виявляйте стриманість, не йдіть напролом - і Вам представиться можливість досягти задуманого. Ймовірна нова романтична зв'язок.

Любовний

Не виключено навіть, що в ліжку ви опинитеся сьогодні аж ніяк не один раз. Причому, навіть можливо, що з різними людьми. Що ж, різноманітність - це зовсім не погано.

Мобільний

Будьте уважні, натискаючи на кнопки свого мобільного телефону. Дуже велика ймовірність випадково натиснути щось не те і, відповідно, потрапити куди-небудь не туди. Що небажано.

Автомобільний

Сьогодні, всі пересування на автомобілі Вам найкраще робити в компанії приємних попутників, врахуйте це, сідаючи за кермо.

Кулінарний

Фрикадельки з судака з часником З рису і води зварити в'язку кашу, охолодити. М'якоть судака разом з кашею і изрубленным часником пропустити два-три рази через часту грати м'ясорубки, додати 5 г розтопленого масла, добре вибити вологою рукою, зробити 10-12 фрикадельок, на пару довести до готовності. Подати до столу з маслом. Склад: Судака - 120 г, рису - 15 г, масла вершкового - 15 р, часник - 2 г, води - 50 р.

Бізнес

Варто зайнятися плануванням майбутнього. Але не варто розслаблятися інакше вас можуть підстерігати несподівані проблеми.

Туристичний

Постарайтеся не пред'являти до запланованого в цей день відпустки надто серйозних сподівань. Не беріть на себе роль людини, від якого абсолютно все залежить, - так ви відпочити точно не зможете. Під час поїздки спробуйте як слід розслабитися і надати подіям текти без вашої активної участі. А направте енергію в мирне русло, наприклад, пограйте задоволення буде набагато більше.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт