Feedback

Гороскоп Тільцям на 10 січня

Сьогодні 10 січня 2017, тринадцятий місячний день (всх 14:43 - зах 6:11). Цей день несе з собою невдачу у всіх справах. Нічого не слід робити і починати! Сни, як правило, майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День відзначений важливими змінами та отриманням несподіваних неприємних звісток. Саме сьогодні Вам, можливо, пощастить вирішити проблеми особистого життя. Придбане сьогодні або виявиться прихованим браком, або незабаром розчарує Вас. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут.

Любовний

Сьогодні вам з вашим коханою людиною буде дуже весело протягом цілого дня. Ви будете сміятися без втомилися, тому під вечір цілком можуть виникнути проблеми з-за недужого преса або втомлених м'язів особи. Втім, нехай це будуть найбільші проблеми з усіх тих, які вас відвідають.

Мобільний

Сьогодні використання мобільного зв'язку заощадить вам час, тому постарайтеся скористатися її обов'язково.

Автомобільний

В цілому, лінь підходить для ґрунтовного технічного огляду автомобіля. Все буде як звичайно, і це, безсумнівно, краще.

Кулінарний

Часникова ковбаса М'ясо, очищене від жиру і сухожиль, пропустити три-чотири рази разом з часником через часту грати м'ясорубки, змішати з вареним розсипчастим рисом, добре вибити; після цього викласти всю масу на вологу марлю, загорнути у вигляді ковбаси, краї марлі зав'язати і на пару довести до готовності. Готову ковбасу вийняти з марлі, розрізати на 2-3 шматки і полити вершковим маслом. Склад: М'яса яловичого - 150 г, рису - 15 г, масла вершкового - 10 г, часнику - 2 р.

Бізнес

Сьогодні можливо цікава пропозиція ділового плану, сміливо беріть його, якщо абсолютно впевнені в тому, що впораєтеся.

Туристичний

Якщо ви сподіваєтеся на те, що організацією розважальної поїздки в цей день будуть займатися ваші друзі, поспішаємо вас розчарувати - це навряд чи станеться. Навіть якщо ви давним-давно домовилися, плани друзів напевно зміняться. Так що, у випадку, якщо у вас все-таки є бажання куди-небудь протягом найближчих днів відправитися, вирішуйте всі питання, пов'язані з поїздкою, самостійно. До речі, у вас це вийде набагато краще, ніж вийшло б у ваших приятелів.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт