Feedback

Гороскоп Тільцям на 9 січня

Сьогодні 9 січня 2017, дванадцятий місячний день (всх 13:58 - зах 4:55). Цей день грунтовно нещасливий і невдалий. Нічого не слід робити чи починати, так як все це піде прахом і в результаті принесе лише втрати. Сни майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні Ви бадьорі й ініціативні, всі справи будуть вдаватися. Зайве зарозумілість, імпульсивність, можуть стати причиною необачного вчинку. Спроби зрозуміти ситуацію і розібратися в ній за допомогою аналізу виявляться марними. Увечері Ви станете ще більш дратівливою.

Любовний

В цей день вашій коханій людині не захочеться думати над тим, навіщо він надходить тим чи іншим чином перш ніж все-таки надійде. Доведеться вам керувати його діями і рухами, тактовно натякати на необхідність зважити всі за і проти. Тільки не тисніть на нього.

Мобільний

Використання гучного зв'язку (зірки дуже сподіваються, що у вашому стільниковому телефоні, вона є) дозволить вам заощадити просто-таки величезна кількість часу. Тому не забудьте заглянути в інструкцію, щоб дізнатися, як же вона включається.

Автомобільний

Сьогодні сприятливий день для Вас. Виходячи з вищесказаного, сміливо сідайте за кермо, і вирушайте в дорогу, адже Вас буде чекати тільки успіх, якщо ви не будете порушувати правила.

Кулінарний

Тефтелі м'ясні з часником, парові М'ясо, очищене від жиру і сухожиль, пропустити два-три рази через часту грати м'ясорубки, після чого змішати з вареним рисом і дрібно рубаним товченим часником, добре вибити, зробити 3-4 кульки і на пару довести до готовності. Подати до столу з маслом (шматком). Склад: М'яса - 100 г, рису - 15 г, масла вершкового - 10 г, часнику - 2 р.

Бізнес

Не варто втрачати часу дарма. Розберіться з відкладеними справами і постарайтеся завершити їх.

Туристичний

В кінці дня, спраглим інтелектуального відпочинку Вам радимо відправитися в Лондон. В цей час там відкривається Міжнародний фестиваль мімів, який абсолютно точно не залишить вас байдужим. Фестиваль, який вважається одним з найвпливовіших у своїй області, збере майстрів жанру з різних країн: Франції, Канади, Німеччини та інших. До речі, всі номери, подаються в Лондоні, ніколи раніше не демонструвалися, що робить фестиваль особливо цікавим.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт