Feedback

Гороскоп Овнам на 12 січня

Сьогодні 12 січня 2017, п'ятнадцятий місячний день (всх 16:47 - зах 8:17). Цей день нерідко приносить короткочасне блаженство, переміняється довгим розчаруванням, особливо в любові. Сни майже завжди виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження - так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Якщо Ви добре попрацювали, то сьогодні зберете славний урожай. Сьогодні не поспішайте давати згоду, інакше можливі помилки, чреваті серйозними наслідками у відносинах з людьми. Настав час пожинати плоди.

Любовний

Сьогодні вам буде все одно, що про вас подумає ваш улюблений чоловік, бо у главу кута встане досягнення якоїсь мети. Втім, варто задуматися про те, що буде, коли ви досягнете цієї мети: справа в капелюсі, а ось де виявиться ваша половинка, невідомо нікому...

Мобільний

Якщо ви сьогодні зовсім випадково згадайте, що на світі крім мобільної телефонії існує і телефонія звичайна, нічого страшного не трапиться. Плюс, заощадите трошки грошей. Що, погодьтеся, завжди зайве.

Автомобільний

Сьогодні сприятливий день для Вас. Неприємностей не передбачається, природно дотримуючись обережність і акуратність за кермом, так як якщо ви будете занурюватися в мрії і роздуми за кермом, то можете втратити пильність і отримати деяку кількість неприємностей.

Кулінарний

Морквяний сік з вершками Очищену моркву натерти на дрібній тертці, додати холодну кип'ячену воду, після чого розмішати, крізь марлю віджати, з'єднати з вершками. Подати до столу остиглим, але не холодним. Склад: Морква - 150 г, вершків - 50 г, води - 25 р.

Бізнес

Сьогодні варто переглянути основну лінію ведення справ свого бізнесу, кардинальні зміни підуть на користь процвітання.

Туристичний

Слухайте лише свій власний внутрішній голос, тільки при такій умові поїздка принесе вам справжнє задоволення, а не розчарування від того, що все, начебто, пройшло чудово, але душа хотіла чогось зовсім іншого.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт