Feedback

Гороскоп Овнам на 10 січня

Сьогодні 10 січня 2017, тринадцятий місячний день (всх 14:43 - зах 6:11). Цей день несе з собою невдачу у всіх справах. Нічого не слід робити і починати! Сни, як правило, майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День передвіщає успіх у любові, вдалі побачення, культпоходы, вечірки. Якщо Ви в сварці, саме час помиритися. Ніхто сьогодні не буде скаржитися на відсутність натхнення. Не будьте невдячними.

Любовний

Сьогодні підходящий день для того, щоб покричати з коханою людиною один на одного. Не в сенсі посваритися, а просто пограти сварки, з'ясування стосунків, глобальний скандал. І насмієтеся досхочу, і знімете напругу, і голосові зв'язки розробите. Скільки користі від простих гучних звуків!

Мобільний

Якщо ви це читаєте, значить, з великою часткою ймовірності можна сказати, що ваш мобільний телефон десь поблизу. Не забудьте їм сьогодні скористатися.

Автомобільний

Сьогодні, для вас не самий сприятливий день. І якщо ви не станете перевищувати допустиме значення швидкості, то представникам влади залишиться тільки проводжати вас здивованим і розчарованим поглядом.

Кулінарний

Суфле сирне з печивом, парове Печиво стовкти, змішати з цукром, залити молоком, дати постояти 10-15 хвилин, потім з'єднати з протертим сиром, жовтком та 5 г розтопленого масла; всю масу добре вимішати; з'єднати зі збитим білком, викласти у форму, змащену маслом, верх розрівняти і на пару довести до готовності. Подати до столу зі сметаною. Склад: Сир - 120 г, печиво - 20 г, цукру - 15 г, 1/2 яйця, молока - 20 г, вершкового масла - 10 г, сметани - 30 р.

Бізнес

Період сприятливий для проведення ділових зустрічей, постарайтеся вистачати бика за роги, якщо є можливість розширити свій бізнес.

Туристичний

Цей день дуже сприятливий для мандрівки, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого безпосередньо залежить будь-яку подорож. Ви зможете проявити свої таланти в професійній сфері діяльності. Працівники інтелектуальної праці сьогодні укладено вигідні договори на проведення наукових робіт.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт