Feedback

Лікар-алерголог

10.08.2016 77
Професія лікаря-алерголога затребувана в приватних і муніципальних лікарнях, в поліклініках, діагностичних центрах, інститутах. Причини звернення пацієнтів до алергологів - нежить, астма, набряк дихальних шляхів, дерматит. Перше завдання лікаря - докладно розпитати клієнта про те, коли вперше він відчув симптоми алергії. Необхідно визначитися з «винуватцем» і почати «розслідування». Алерголог призначає клінічні дослідження: аналіз крові, взяття мазків, шкірних проб, аналіз харкотиння та ін. Результат дослідження - виявлення речовини, яке могло стати причиною алергії. Отримавши вичерпну інформацію, лікар призначає лікування. Найчастіше алергія не лікується. Однак можна порадити пацієнтові ряд заходів, які б могли послабити вплив подразнюючих речовин.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 338

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 313

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 273

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт