Feedback

Лікар-психіатр

09.08.2016 144
Психіатри часто займаються приватною практикою, приймаючи в психіатричних клініках, поліклініках та науково-практичних центрах.
Психіатрія приходить на допомогу, коли захворювання нервової системи починають впливати на психічний поведінку людини. Виникають різні манії, шизофренія, хвороба Альцгеймера та інші захворювання, пов'язані з порушеннями роботи мозку. Психіатр вивчає причини захворювання, спостерігає за перебігом хвороби, розробляє способи лікування, аналізує результат. Психіатр також займається недугами, що стосуються психіатрії. До таких відносяться неврози і психози, що виникли після сильного стресу. Цей стан можна подолати без допомоги лікарів, однак найкраще звернутися до лікаря для попередження розвитку захворювання.
Лікаря-психіатра потрібні такі якості, як: чесність, відкритість і комунікабельність, стійкість до стресів, гострий розум, хороша пам'ять і стійка нервова система.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 321

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 298

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 260

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт