Feedback

Лікар-сомнолог

09.08.2016 40
Сомнологи працюють в спеціалізованих клініках і наукових лабораторіях. Лікарі-сомнологи вивчають причини порушення сну, а також хвороби, які виникають на тлі безсоння або, навпаки, уві сні. Такими можуть бути інсульт, астма, інфаркт, нарколепсії та інші. Найчастіше до сомнологи звертаються пацієнти саме з безсонням. Лікар проводить діагностику і виявляє причину порушення сну. Як правило, такими є проблеми в особистому житті, на роботі, неправильний спосіб життя, супутні захворювання. Визначивши причину хвороби, лікар призначає лікування. Іноді залучаються ендокринологи, психотерапевти, лор-лікарі (при лікуванні хропіння) та інші. Професія лікаря-сомнолога вимагає відповідальності, аналітичного складу розуму, високого інтелектуального рівня, доброзичливості і співчуття.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis.Цікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 321

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 298

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 260

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт