Feedback

Щелепно-лицьовий хірург

09.08.2016 49
Щелепно-лицьовий хірург працює в спеціалізованій клініці або відділеннях щелепно-лицевої хірургії багатопрофільної лікарні. Щелепно-лицьова хірургія проходить на стику зі стоматологією і пластичною хірургією. Виділяють кілька напрямків: допомога при травмах, хірургічних аномаліях, деформації тканин і відновна хірургія.
До спеціалісту надходять планові хворі або по швидкій допомозі. До планових операцій належать пухлини, вроджені дефекти, запущені запальні процеси. До екстрених - важкі травми обличчя та шиї. Щелепно-лицьовий хірург ретельно оглядає хворого, призначає рентген або томографію, визначається з діагнозом і приступає до лікування. Після хірургічного втручання лікар зобов'язаний супроводжувати пацієнта аж до остаточного одужання.
У професії важливі такі якості, як: підвищений рівень відповідальності, стресостійкість, вміння приймати рішення в екстрених ситуаціях, аналітичний розум, хороша дрібна моторика.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 325

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 299

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 261

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт