Feedback

Акушер

09.08.2016 102
Акушер працює в пологових будинках, в гінекологічних відділеннях великих клінік, центрах планування сім'ї та жіночих консультаціях. Головне завдання акушера - підготувати вагітну до пологів і допомогти в народженні здорового малюка. Для цього потрібно проводити діагностику гінекологічних захворювань, надавати екстрену допомогу, консультувати з питань планування сім'ї. Одночасно з цим акушер зобов'язаний виступати асистентом при гінекологічних операціях, іноді одночасно виконувати функції медсестри, педіатра і психолога, вміти працювати з медичною апаратурою. Під час пологів акушер приймає дитину і робить всі необхідні маніпуляції, поки лікар проводить всі процедури з породіллею. У професії акушера важливі такі якості, як: відповідальність, доброта, уважність, ввічливість, стресостійкість, вміння приймати зважені рішення в екстрених ситуаціях, акуратність.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 321

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 298

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 260

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт