Feedback

Вірусолог

09.08.2016 52
Вірусологи працюють в лабораторіях, інститутах, освітніх і медичних установах, науково-дослідних центрах. Перш за все, вірусолог займається вірусологічними дослідженнями. Одночасно стежить за якістю досліджуваного препарату, умовами його доставки і зберігання. Вірусолог може також брати участь у впровадженні нового обладнання і підтримку його в працездатному стані. У медичному закладі вірусолог консультує лікарів, допомагає в інтерпретації результатів лабораторних досліджень, рекомендує діагностичні процедури.
У професії важливі такі якості, як: схильність до монотонної дослідній роботі, любов до біології, акуратність, уважність, посидючість і міцне здоров'я.
На думку авторитетних вірусологів, професія зараз актуальна як ніколи. Щодня з'являються все нові віруси, які можуть завдати шкоди і маленькій групі і людей, і цілого співтовариства. Фахівці кожен день працюють над тим, що виявляють нові види вірусів і намагаються знайти кошти для боротьби з ними.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 321

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 298

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 260

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт