Feedback

Що подарувати жінці в день її тридцятирічного ювілею

20.09.2013 2087
Подарунок для цього ювілею повинен бути як ніколи особливим. По-перше, ніколи не замислюйтесь про покупку квітів, купіть їх обов'язково. Дуже до речі підійде велика корзина квітів, оригінального оформлення. Також для такого випадку хорошим подарунком стала б дорога гарна книга.

Можна подарувати шикарний годинник або мобільний телефон, особливо якщо ця дама є вашою співробітницею. Якщо ви близька для неї людина, то, напевно, ніяка жінка не відмовилася б від набору якісного постільної білизни, особливо, якщо воно буде з ніжного шовку. Так як будь-яка жінка жадає бути красивою, то гарним подарунком стане абонемент в салон краси. У наш час зараз багато фірмові бутіки практикують послугу подарункового сертифіката. Зробіть їй такий подарунок, він прекрасний тим, що жінка сама може вибрати, що їй до смаку.
Якщо жінка практично ні в чому не має потреби, то подаруйте портрет, написаний з її фотографії, такий подарунок буде приємним і несподіваним. Хорошим і незабутнім подарунком може стати якесь подорож, якщо звичайно дозволяє вам можливість. Зрештою, подаруйте їй французькі парфуми, дорогу біжутерію або який-небудь предмет антикваріату.

Тільки при виборі подарунка обов'язково враховуйте смаки і переваги цієї молодої особи. І коли ви будете вибирати подарунок, задумайтеся, яких емоцій ви хочете очікувати від іменинниці. Може ви просто хочете її порадувати, а може хочете її здивувати або просто подякувати.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 30 річчям на ювілей, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

  • Що подарувати жінці на 30-річчя

    Що подарувати жінці на 30-річчя

    Кругла дата 30 років - це перший ювілей , який відзначається урочисто. Якщо попередні круглі дати відзначалися весело і безтурботно, то до святкування 30 -річного ювілею підходять більш серйозно. Адже до цього часу у багатьох вже з'являються свої сім'ї, колеги по роботі, а ... 1493

  • Що подарувати жінці в день її тридцятирічного ювілею

    Що подарувати жінці в день її тридцятирічного ювілею

    Тридцять років для жінки - це досить таки трепетний час. Багато дівчат бояться його, тому що цей вік нагадує про перехід в більш зрілу життя. І, напевно, багатьом доводилося зіткнутися з заворушеннями і замішанням: що подарувати жінці в день її тридцятирічного ... 2086

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт