Feedback

Зубний технік

08.08.2016 67
Зубні техніки працюють в зубопротезних лабораторіях, спеціалізованих лікарнях і клініках, приватних і муніципальних медичних центрах.
Професія відноситься до розряду найдавніших, проте в окремий напрямок вона виділилася порівняно недавно. Зубний технік виготовляє штучні зубні коронки, різні ортодонтичні конструкції, знімні пластини та ін. На самому початку майстер робить зліпок щелепи, щоб згодом виготовити модель протеза. Потім підбирається матеріал для конструкції або коронки. Вибір матеріалу залежить від фінансових можливостей клієнта. В роботі майстер застосовує різного роду обладнання: піскоструминний апарат, прилади зварювання, плавильну піч, вакуумний насос і ін. Від якості роботи зубного техніка залежить успіх всього процесу протезування.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 321

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 298

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 260

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт