Feedback

Що подарувати на 50-річний ювілей жінці

20.09.2013 3677
Будь-яка людина знає, на скільки цінувалося золото у всі часи. Цей метал з давніх часів був символом грошей. Ще тисячу років до нашої ери золото почали використовувати в якості грошей. І чоловіки і жінки в древньому Римі підкреслювали свій статус прикрасами із золота.

Це прекрасний міцний метал так само, як ваша досвідчена дружина (бабуся) - міцний, впевнений і чудовий.
Купуючи прикрасу із золота, варто спочатку вибрати його за деякими критеріями. Вартість золота залежить від різних складових.

Перше - ступінь чистоти золота. Золото є м'яким металом, тому всі вироби, які ми вважаємо золотими - насправді є сплаву золота і якогось металу. Чим чистіше золото - тим краще. Якість ще називають «пробою». Чим вище проба, тим більше грам золота на 1 кілограм.

Друге - ступінь обробки ювелірної прикраси, якість роботи майстра.

Третє - чи використовуються в прикрасу дорогоцінні камені. Дуже часто в дорозі прикраса вставляють ще й алмаз, рубін. Такий подарунок вважається елітним і купується дуже в рідкісних випадках на самі значущі дати в житті.

Діаманти завжди були найдорожчим і незабутнім подарунком. Далеко не кожна людина може дозволити собі таку красу. Тому жінки будь-якого віку дуже сильно оцінять такий подарунок. Діаманти неможливо не любити. Всі знають, що найкращі друзі дівчат-це діаманти.

Діаманти мають свою величезну історію. Негранение алмази прикрашали обладунки лицарів, а ограновані - корони царів і цариць.

Перші алмази були знайдені тисячі років тому в Індії і до наших днів користуються своєю популярністю.

Цей коштовний камінь є символом успіху, заможності, любові і багато чого іншого. Які тільки якості йому не приписують. Але що дійсно можна точно сказати, так це те, що жодна жінка не встоїть перед діамантами і вони прикрасять будь-яку сукню, взуття і взагалі підійдуть будь-якій людині.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 50 річчям на ювілей, в якому знаходиться 225 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

  • Що подарувати на 50-річний ювілей жінці

    Що подарувати на 50-річний ювілей жінці

    Порадуйте 50-річну жінку унікальною золотою прикрасою. П'ятдесятиліття - це досягнення золотого століття людини. Прожите половина життя і набрано не мало досвіду. Золоті роки заслуговують класичний подарунок золоту прикрасу - символ оптимізму і ... 3676

  • Чи можна дарувати дзеркало?

    Чи можна дарувати дзеркало?

    Основна причина, по якій люди вважають, що не можна дарувати дзеркало - це звичайне марновірство. Дзеркала на Русі здавна вважалися зв'язком між світами, живими і мертвими, тілом і душею і т.д. Саме тому, коли людина помирає, всі дзеркала в домі завішують тканиною, а багато ... 2549

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт