Feedback

Кардіолог

08.08.2016 699

Кардіологи працюють в лікарнях і поліклініках, спеціалізованих кардіоцентрах, санаторіях і на станціях швидкої допомоги. Основний обов'язок лікаря-кардіолога - своєчасна діагностика і лікування захворювань серцево-судинної системи у пацієнтів. Лікар обстежує хворого за допомогою спеціальної апаратури, оглядає на наявність набряків, підраховує пульс, при необхідності видає направлення до інших фахівців. У своїй роботи кардіологи використовують електрокардіографи, баллістокардіографи, кінетокардіографи, кардіомонітори, векторокардіографи, апарати ультразвукового дослідження та інші прилади. Необхідно добре розумітися в особливостях кожного апарату, його можливості, а також вміти розшифровувати свідчення.
У професії важливі такі якості, як: відповідальність, уважність до дрібниць, чуйне ставлення до проблем пацієнтів, чесність, стійкість до стресів, швидка реакція, готовність до роботи з ненормованим графіком.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України 2024, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт