Feedback

Вертебролог

05.08.2016 82
Вертебрологи працюють в спеціалізованих клініках, наукових-медичних центрах, надають послуги приватним особам. До вертебролога звертаються за допомогою хворі з такими захворюваннями, як: болі в хребетному каналі, дегенеративні захворювання, грижа міжхребцевого диска, пухлина спинного мозку і хребта, наслідки травм і аномалії розвитку хребта. Методи, які застосовує фахівець, можна розділити на оперативні і консервативні. Сучасні методи хірургічного лікування хребта малоінвазивні, вони менш травматичні і легше переносяться пацієнтами. Діагностика в вертебрології проводиться за допомогою рентгена, комп'ютерної томографії, магнітно-резонансних досліджень, УЗД. У професії важливі такі якості, як: відповідальність, уважність, хороша моторика рук, міцна фізична сила, почуття жалю і готовність допомагати пацієнтам.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 321

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 299

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 261

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт