Feedback

Що подарувати на 10-річчя весілля

20.09.2013 1927
Що ж подарувати? До цього терміну сім'я, напевно, вже має все необхідне і всякі сувеніри або десятий сервіз (кожен рік по сервізу) будуть неактуальні!

А чому б своїм подарунком не урізноманітнити побут подружжя?

Подаруйте їм враження і пригоди в подарунок! Нехай це буде навіть в іншому місті, на вихідних вони зможуть поїхати і відпочити!

Екскурсії по печерах, кінна прогулянка, поїздка на перепелиних ферму або просто прогулянка в лімузині по нічному місту - все це відверне винуватців торжества від повсякденного побуту і всюдисущих проблем!

Відмінними подарунками можуть стати подарункові сертифікати в солярій, курс розслабляючого (лікувального) масажу або просто в басейн!

Повірте, такі подарунки не залишаться непоміченими!


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з річницею весілля, в якому знаходиться 98 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: ПодаруночокЦікаві статті

 • Що подарувати батькам на весілля?

  Що подарувати батькам на весілля?

  Дивно, скажете ви. Навіщо думати над тим, що подарувати батькам на весілля, адже, здається, це вас повинні закидати подарунками, квітами та грошовими «призами» за такий відчайдушний вчинок :) А все-таки, звичай робити піднесення на весілля батькам нареченого і нареченої ... 915

 • 100 років - червоне весілля

  100 років - червоне весілля

  Сама неможлива і нереальна дата весілля - це 100 років. Але все-таки вона існує, а це означає, що є люди, яких по праву можна назвати ветеранами подружнього ... 828

 • 90 років - гранітне весілля

  90 років - гранітне весілля

  Гранітне весілля святкують пари, які прожили разом 90 років. Таких пар не багато, адже мало кому сьогодні вдається дожити до цієї ... 735

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт