Feedback

Логопед

03.08.2016 357
Логопед розробляє і використовує індивідуальні програми для дорослих і дітей. Приватна практика, лікарні та поліклініки, школи, дитячі дошкільні установи (ДОП), приватні та муніципальні дитячі садки, центри з корекції мовлення і слуху. До логопеда звертаються діти і дорослі з різними проблемами вимови, читання і письма: заїкання, неправильна вимова звуків, дислексія, дисграфія та ін.Логопед підбирає вправи і масажі, вчить правильно говорити і артикулювати, усуває шепелявість, картавость і заїкання. Як правило, робота триває від півроку до декількох років. Все залежить від складності завдання і віку клієнта. Найкраще звертатися в дитячому віці, проблеми швидше вирішуються на стадії дорослішання. Професія логопеда вимагає великого терпіння, адже робота змушує мати справу з різними відхиленнями у здоров'ї. Потрібна максимальна коректність, почуття такту і доброзичливість.
Часто логопедів називають лікарями, але насправді це спеціальність відноситься до педагогічних. Професію навіть рекомендують людям, здатним до подолання труднощів.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День вчителя, в якому знаходиться 108 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Як відсвяткувати День учителя?

  Як відсвяткувати День учителя?

  Після розпаду Радянського союзу дата святкування дня вчителя в деяких колишніх республіках змінилась: в Латвії, Білорусі, Казахстані, Україні, Киргизстані та Азербайджані День учителя святкують, як і раніше, в першу неділю жовтня, але традиційно святкування проводять в ... 313

 • Подарунок від колег для вчителя

  Подарунок від колег для вчителя

  Професійні свята нерідко відзначаються в колі ... 70

 • Подарунок від батьків вчителю

  Подарунок від батьків вчителю

  Практика дарувати вчителям подарунки від батьківського комітету існує ... 61

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт