Feedback

Педагог (гуманітарні науки)

03.08.2016 87
Педагоги затребувані в приватних і комунальних навчальних закладах, установах додаткової освіти, курсах підготовки або перепідготовки кадрів, тренінгових центрах, займаються приватною практикою. Головним завданням і обов'язком педагога є навчання, виховання учнів. Вибір програми навчання повинен грунтуватися на попередньому діагностичному тестуванні. Далі діяльність педагога розділяється на інформаційну, організаційну, контрольну, оціночну і коригувальну. Педагог в галузі гуманітарних наук не просто доносить інформацію до учнів, але прищеплює культурні і моральні цінності, естетичні смаки.
У професії педагога важливі такі якості, як: комунікабельність, вміння слухати, висока культура спілкування, логічне мислення, доброзичливість.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День вчителя, в якому знаходиться 108 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Як відсвяткувати День учителя?

  Як відсвяткувати День учителя?

  Після розпаду Радянського союзу дата святкування дня вчителя в деяких колишніх республіках змінилась: в Латвії, Білорусі, Казахстані, Україні, Киргизстані та Азербайджані День учителя святкують, як і раніше, в першу неділю жовтня, але традиційно святкування проводять в ... 311

 • Подарунок від колег для вчителя

  Подарунок від колег для вчителя

  Професійні свята нерідко відзначаються в колі ... 68

 • Подарунок від батьків вчителю

  Подарунок від батьків вчителю

  Практика дарувати вчителям подарунки від батьківського комітету існує ... 61

Всі статті

Найближчі свята