Feedback

Слідчий

02.08.2016 451
Крадіжка, вбивство, замах, шахрайство - в будь-якій справі без слідчого не обійтися. Його основні обов'язки - управління, збір даних, аналітика, передача справи до суду. Залежно від спеціалізації слідчий може працювати в прокуратурі, відділенні міліції. При наявності особливої ​​ліцензії слідчий може бути детективом і займатися приватною практикою. Професія слідчого небезпечна і важка, але досить цікава. Спеціаліст повинен зібрати докази, провести аналіз і безпомилково визначити злочинця. В обов'язки слідчого входить - вивчення доказів, організація експертиз, участь в допитах, складання протоколів. Як правило, доказів і підозр завжди дуже багато. Слідчий зобов'язаний виділити найбільш суттєві і зробити правильні висновки. Визначення злочинця - це колосальна відповідальність. Одна помилка може скалічити невинне життя, а беззаконня залишити непокараним. Тільки неупереджений підхід, холоднокровність і здатність будувати бездоганні ланцюжка допомагають слідчим виконувати їх роботу. Одночасно з аналітичною діяльністю слідчий керує оперативними службами з метою затримання або обшуку підозрюваних. По завершенні розслідування справа передається до суду для подальшого розгляду.
Бездоганна аналітичне мислення, ерудованість, принциповість і наполегливість - мабуть, основні якості гарного слідчого. Здатність знаходити спільну мову з людьми і володіння стійкою психікою - переваги, які допомагають слідчому виконувати свою роботу на високому рівні.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День юриста, в якому знаходиться 75 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Дипломат

  Дипломат

  Дипломат - офіційна особа держави, уповноважена представляти інтереси країни на зовнішній політичній ... 628

 • Адвокат

  Адвокат

  Адвокат надає професійну юридичну допомогу громадянам і ... 732

 • Нотаріус

  Нотаріус

  Нотаріус - фахівець, уповноважений вести нотаріальні дії: підтверджувати вірність копій, перекладних документів, видавати свідоцтва, накладати заборони ... 737

Всі статті