Feedback

Юрист

02.08.2016 316
Посада юриста затребувана в різних юридичних інстанціях - суді, прокуратурі. Без юриста не обійтися в комерційних фірмах, органах влади, державних відомствах. Часто юристи ведуть приватну практику або відкривають власні юридичні бюро. Юрист - це будь-який фахівець з вищою юридичною освітою. Практична діяльність має на увазі кілька напрямків. Юристконсультант відноситься до правового відділу в компанії. Його обов'язок - контроль дотримання законодавства, захист прав та інтересів компанії. Прокурор - державний службовець, який здійснює прокурорський нагляд, який представляє сторону обвинувачення в суді, який координує діяльність щодо запобігання злочинів. Адвокат представляє інтереси обвинуваченого в суді. Суддя має всю повноту влади, вершить суд згідно зі статтями існуючих законів. Інші представники юридичної професії: нотаріус, слідчий, юрист-міжнародник, юрист-бухгалтер, юрист-перекладач.
Професія юриста вимагає від здобувача таких якостей, як: впевненість в собі, комунікабельність, відмінна пам'ять, спостережливість, готовність до стресових ситуацій, до паперової роботи, підвищена ступінь відповідальність, уважність до дрібниць, здатність до переконання.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День юриста, в якому знаходиться 75 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Дипломат

  Дипломат

  Дипломат - офіційна особа держави, уповноважена представляти інтереси країни на зовнішній політичній ... 628

 • Адвокат

  Адвокат

  Адвокат надає професійну юридичну допомогу громадянам і ... 731

 • Нотаріус

  Нотаріус

  Нотаріус - фахівець, уповноважений вести нотаріальні дії: підтверджувати вірність копій, перекладних документів, видавати свідоцтва, накладати заборони ... 734

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт


© Привітання та тости на всі свята українською мовою 2020