Feedback

Експерт-криміналіст

01.08.2016 503

Експерти-криміналісти працюють в державних правоохоронних структурах, а також державних і приватних центрах експертиз. Сама по собі наука «криміналістика» досліджує закономірності та механізми злочинів, їх виникнення і способи приховування слідів. Експерт-криміналіст може розробляти свої власні методи дослідження, а може використовувати вже існуючі. Головна мета - зібрати і проаналізувати речові докази. Експерт-криміналіст займається тим, що: виїжджає на місце злочину, досконально оглядає місцевість або приміщення, вилучає всілякі сліди (кров, відбитки пальців, підозрілі предмети), вивчає тіла загиблих, проводить попередній аналіз. Потім робота переміщається в експертну лабораторію. По завершенні процесу готується фінальний звіт.
У професії важливі такі якості, як: допитливість, ерудованість, аналітичний розум, упевненість в собі, спостережливість, уважність і відповідальність.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День співробітників карного розшуку України 2024, в якому знаходиться 11 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Спеціаліст по балістичної експертизи

  Спеціаліст по балістичної експертизи

  Спеціаліст по балістичній експертизі займається вивченням руху снарядів, випущених з вогнепальної зброї, а також обставин застосування цієї ... 919

 • Приватний детектив

  Приватний детектив

  Приватний детектив є незалежним фахівцем, який пропонує свої послуги в області розшукової ... 858

 • Експерт з дактилогічної експертизи

  Експерт з дактилогічної експертизи

  Експерт з дактилогічної експертизи є спеціалістом по встановленню особи за допомогою папілярного малюнка пальців з метою з'ясування обставин ... 1587

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт