Feedback

Що подарувати бабусі

20.09.2013 2096
Подумайте, що змусить посміхнутися вашу бабусю, про що вона з гордістю стане розповідати потім по телефону нерозлучний подружці або люб'язною сусідці при зустрічі у дворі. До речі, є й такий подарунок для бабусі, мимо якого сусідка просто не зможе пройти без уваги - це палиця з казковою назвою "Снігуронька", елегантна і легка, що важливо для сучасної жінки у віці. Так, роки не ті, ваше міцне плече не завжди в межах видимості, а надійна опора - ось вона, під рукою щодня і при будь-якій погоді.
Помітили, що з віком люди все частіше починають згадувати минуле, історію сім'ї? Покажіть, що ви цінуєте ці розповіді-спогади, вручивши улюбленої бабусі красиво оформлену історію походження імені або прізвища (дослідженням етимології займається центр "Історія прізвищ" при Інституті російської мови, все серйозно). Вона може бути виконана на шкірі, пластику або дерев'яною плакетки. Не сумнівайтеся: такий презент буде любовно поміщений на саме видне місце!

Втім, як і інший варіант подарунка - фотоколаж (можна вибрати будь-яку відому картину і пограти зі знімками ваших родичів, "вписавши" їх в якій-небудь історичний сюжет).

Ваша бабуся любить тварин, але в неї вже не вистачає сил, щоб доглядати за ними? Тоді прекрасний вихід - аквамір. Це міні-акваріум, не вимагає абсолютно ніякого догляду - йому потрібно тільки захоплення! І ви, і морські мешканці цієї екосистеми (чуйні червоні креветки) одержите від бабусі його сповна. А бабуся необхідне розслаблення і насолоду для очей.

Насолодою ж для тіла обернеться SPA-сертифікат на відвідування салону краси або капілярний массажер мурашка антистрес. Адже жінка завжди залишається жінкою - і не важливо, скільки їй років - 30 або 60.

Любителькам солоденького піднесіть життєрадісний букет з цукерок, приміром, у формі серця. Так ви висловите всю гаму почуттів (турботу, увагу, любов), яку відчуваєте до бабусі. Доповніть букет оригінальною листівкою, що говорить вашим голосом або містить поздоровлення від кількох родичів. Або цілої вітальній газетою! Винуватиця торжества і дорогі гості просто не зможуть від неї відійти. Хіба що чаю попити.

Яке б ви не підготували привітання для бабусі, пам'ятаєте, тут як раз той випадок, коли, дійсно, головне - увага. Але якщо ви побачили, що її очі загорілися, як в молодості, що зворушили її до сліз, що цілий вечір з її обличчя не сходить т щаслива посмішка - з вибором подарунка ви потрапили в точку!


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження бабусі, в якому знаходиться 108 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

 • Що подарувати жінці що йде на пенсію

  Що подарувати жінці що йде на пенсію

  Основними презентами для жінки, яка збирається на пенсію, стануть ті, що будуть згодом нагадувати про робочі будні, ... 110

 • Подарунки зі змістом для літніх людей

  Подарунки зі змістом для літніх людей

  Дітей легко порадувати майже будь-якими подарунками, оскільки все для них нове в житті. Для старших людям, важче обрати подарунок, оскільки, вони уже мають багато речей. От, і задумуємося над тим, коли справа доходить до вибору подарунків для бабусі чи ... 3333

 • Що подарувати бабусі на День народження?

  Що подарувати бабусі на День народження?

  Вибрати подарунок бабусі - це дуже відповідальний захід. Адже потрібно врахувати її потреби і погляди на життя, які зазвичай сильно відрізняються від сучасних. Тому, вирішуючи, який вибрати подарунок бабулі на День народження, варто добре задуматися і згадати всі її ... 1579

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт