Feedback

Інженер-хімік

08.07.2016 827
Великі виробництва, хімічні лабораторії, які контролюють органи. Обов'язки інженера-хіміка різні в залежності від специфіки компанії, в якій він працює. Спільними напрямками діяльності є: хімічний аналіз речовин, сировини або готового продукту. Проведення хімічних досліджень, проектування нових видів продукції.
Участь в розробці технічного завдання при проектуванні нового обладнання. Забезпечення оптимального технологічного процесу.
Тестування нової продукції, проведення різних експериментів. У роботі інженера-хіміка потрібно аналітичне мислення, терпіння і наполегливість, прагнення до нового, робота на результат. Незайвим буде міцне здоров'я, гарний нюх і відмінна пам'ять на символи і знаки.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День хіміка, в якому знаходиться 24 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Інженер-хімік

  Інженер-хімік

  Інженер-хімік займається розробкою нових технологій при виробництві хімічної продукції, вдосконалюють вже існуючі, контролюють зразки сировини і готової ... 831

 • Біоінженер

  Біоінженер

  Біоінженер - фахівець з вивчення і зміни структури і властивостей живих ... 734

 • Інженер-хімік

  Інженер-хімік

  Інженер-хімік займається розробкою нових технологій при виробництві хімічної продукції, вдосконалюють вже існуючі, контролюють зразки сировини і готової ... 827

Всі статті
Найближчі свята