Feedback

Подарунок коханому

20.09.2013 2255

Вихід у світ по-японськи

Подарувавши своєму коханому побачення в японському стилі, ви тим самим даруєте йому романтичну вечерю при свічках в японському ресторані. Ви насолодитеся легкої та вишуканої національною кухнею і спілкуванням один з одним у витонченому інтер'єрі під приємну музику. Ця романтична зустріч, що обіцяє щось більше.
по-китайськи
Запросіть його на чайну церемонію в чайний клуб. Дивовижна атмосфера, чарівна музика, східні пахощі - священний ритуал приготування найдавнішого напою під керівництвом справжнього майстра своєї справи не залишить байдужим нікого. А до того ж розслабляє і надихає на нові подвиги.
Високі відносини
Більш незвичайний подарунок коханому, ніж політ на повітряній кулі, складно уявити. Сильні відчуття і красиві види забезпечені,тим більше якщо ви за традицією в шикарному білизну.
Повітряні мрії
Запуск небесного ліхтарика - справжній сюрприз для коханої людини. У формі серця, з теплими словами для нього, цей дивовижний презент просто чудо. Ви зможете спостерігати, як він плавно відірветься від землі і кинеться вгору, як і ваші мрії.
Легкі руху
Кожен раз вбираючись в легке бавовняне кімоно, ваш улюблений неодмінно буде думати про вас. Кімоно дарує відчуття комфорту і не сковує рухів. А модель під назвою "Володар гір" несе ще й естетичну насолоду завдяки цікавому і складному дизайну - білі гори, що злітають дракони (побачити злітаючого дракона, кажуть, на щастя).
Солодке життя
Саме те, що ви даруєте один одному кожен день, - солодке життя, символізує букет з цукерок у формі серця. Такий подарунок зі змістом особливо порадує любителів солодкого. До речі, вручення презенту можна довірити так званої ростової ляльки, що зображує сердечко (буде зворушливо і весело).
Для душі
Можливо, ваш коханець на дух не переносить свічки та інші пахощі, шматок соковитого стейка ні за що не проміняє на всякі суші-маки-кушіякі і взагалі мріє про арбалет, що стріляє гарпунами. Що ж, це теж в якомусь сенсі романтика: ви, в красивому білизна, дістаєте з-під ліжка заготовлений арбалет - він цього ніколи не забуде.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання для закоханих, в якому знаходиться 119 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

Всі статті