Feedback

Купажист

04.07.2016 129
Купажисти працюють на харчових виробництвах, на чаєзважувальних і тютюнових фабриках, заводах соків і алкогольної продукції.
Робота купажиста важлива при виробництві чаю, кави, тютюну, віскі, вина та інших областях, де смак, колір і аромат є символами бренду. Професія творча, включає: дегустацію вихідних матеріалів, проведення експериментів з пропорціями, хімічний аналіз результату, вибір найбільш вдалого варіанту.
Цей самий «вдалий варіант» вирушає в лабораторію для докладного вивчення складу. Часто до роботи приєднується група професійних дегустаторів. Якщо є якісь недоліки, то купаж допрацьовується. Якщо купаж всіх влаштовує. Його відправляють в масове виробництво.
У професії купажиста важливі такі якості, як: відповідальність, акуратність, охайність, уважність, розвинений нюх, хороша пам'ять на відтінки смаку.
Посада купажиста є робочою. Зазвичай кандидатами є молоді хлопці і дівчата, які бажають розпочати кар'єру в харчовій галузі.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників харчової промисловості, в якому знаходиться 9 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Технолог громадського харчування

  Технолог громадського харчування

  Технолог громадського харчування - відповідальний за дотримання норм приготування їжі, а також за смакові якості і безпеку їжі в закладах громадського ... 183

 • Кондитер

  Кондитер

  Кондитер - кухар, що спеціалізується на виготовленні солодких страв і страв. Кондитери затребувані в кафе і ресторанах, столових і на кондитерських ... 444

 • Пекар

  Пекар

  Пекар - фахівець з випікання хліба, хлібобулочних і кондитерських виробів: хліба різних сортів, батонів, булок, калачів, ... 385

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт