Feedback

Чи можна дарувати дзеркало?

20.09.2013 2549
Також є думка, що подароване дзеркало призведе до розставання, і на жіночих форумах наводиться купа прикладів на підтвердження цієї теорії.
Ще одна причина, набагато більш приземлена і актуальна: дзеркало - це предмет інтер'єру, і ви можете банально не вгадати з розміром, дизайном і кольоровою гамою, тоді ваш подарунок надовго поставлять в комору або на балкон. Люди люблять самі вибирати речі, які їх оточують, тому навіть на весілля прийнято дарувати щось нейтральне - побутову техніку, постільна білизна або сервіз.
З іншого боку, крім забобонів немає ніяких причин не подарувати дзеркало людині, яка сама про це попросив, чи не привезти сувенірне люстерко дорогим людям з подорожі. Навіть якщо ви все-таки забобонні, пам'ятайте, що всі повір'я пов'язані зі старими дзеркалами, які встигли ввібрати чиюсь енергію, а нове дзеркало - це «чистий аркуш».


Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 50 річчям на ювілей, в якому знаходиться 225 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

  • Що подарувати на 50-річний ювілей жінці

    Що подарувати на 50-річний ювілей жінці

    Порадуйте 50-річну жінку унікальною золотою прикрасою. П'ятдесятиліття - це досягнення золотого століття людини. Прожите половина життя і набрано не мало досвіду. Золоті роки заслуговують класичний подарунок золоту прикрасу - символ оптимізму і ... 3676

  • Чи можна дарувати дзеркало?

    Чи можна дарувати дзеркало?

    Основна причина, по якій люди вважають, що не можна дарувати дзеркало - це звичайне марновірство. Дзеркала на Русі здавна вважалися зв'язком між світами, живими і мертвими, тілом і душею і т.д. Саме тому, коли людина помирає, всі дзеркала в домі завішують тканиною, а багато ... 2548

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт