Feedback

Фотограф

30.06.2016 782
Специфіка роботи фотографа і його затребуваність у багатьох галузях дозволяють працювати йому в засобах масової інформації, видавництвах, інтернет-магазинах, рекламних агентствах, модних будинках, музеях, на весіллях та інших приватних заходах - загалом, скрізь, де може знадобитися створення фотознімків.
Якщо говорити загально, робота фотографа полягає в самому процесі зйомки і вмінні поводитися з фотоапаратурою.

Залежно від потреб, фотограф вибирає місце зйомки, освітлення, пропонує ідеї для майбутньої композиції. Фотограф також укладає договори з підрядниками, домовляється про оренду приміщення, гонорар моделі, закуповує реквізити.

Важко перелічити всі напрямки діяльності фотографа. Ось найпопулярніші: фотожурналістика, реклама, фотозйомка весіль, інтер'єрів, пейзажів, промислова фотозйомка, фотозйомка шоу-зірок і знаменитостей (папараці).
Любов до фотографії, творча фантазія, вміння розгледіти композицію - якості, що характеризують хорошого і затребуваного фотографа.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День фотографа, в якому знаходиться 129 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Фотограф

  Фотограф

  Фотограф з професійної точки зору - фахівець зі створення ефектних фотознімків за допомогою спеціального ... 782

 • Більдредактор

  Більдредактор

  Більдредактор (фотопідбірщик) - фахівець друкованого видання або ЗМІ, що забезпечує пошук необхідних ілюстрацій для ... 612

 • Фотокореспондент

  Фотокореспондент

  Фотокореспондент - фотограф, який працює на різних заходах або в гарячих точках і надає готові знімки періодичним виданням і різним ... 658

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт


© Привітання та тости на всі свята українською мовою 2020