Feedback

Фотограф

30.06.2016 163
Специфіка роботи фотографа і його затребуваність у багатьох галузях дозволяють працювати йому в засобах масової інформації, видавництвах, інтернет-магазинах, рекламних агентствах, модних будинках, музеях, на весіллях та інших приватних заходах - загалом, скрізь, де може знадобитися створення фотознімків.
Якщо говорити загально, робота фотографа полягає в самому процесі зйомки і вмінні поводитися з фотоапаратурою.

Залежно від потреб, фотограф вибирає місце зйомки, освітлення, пропонує ідеї для майбутньої композиції. Фотограф також укладає договори з підрядниками, домовляється про оренду приміщення, гонорар моделі, закуповує реквізити.

Важко перелічити всі напрямки діяльності фотографа. Ось найпопулярніші: фотожурналістика, реклама, фотозйомка весіль, інтер'єрів, пейзажів, промислова фотозйомка, фотозйомка шоу-зірок і знаменитостей (папараці).
Любов до фотографії, творча фантазія, вміння розгледіти композицію - якості, що характеризують хорошого і затребуваного фотографа.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День фотографа, в якому знаходиться 3 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Фотограф

  Фотограф

  Фотограф з професійної точки зору - фахівець зі створення ефектних фотознімків за допомогою спеціального ... 162

 • Фотокореспондент

  Фотокореспондент

  Фотокореспондент - фотограф, який працює на різних заходах або в гарячих точках і надає готові знімки періодичним виданням і різним ... 165

 • Шовкограф

  Шовкограф

  Шовкограф - друкар, що спеціалізується на трафаретному друці методом ... 186

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт