Feedback

Клоун

30.06.2016 883

Найчастіше клоунів можна зустріти в цирку. Але багато із них організовують виступи на вулиці, в театрах, на банкетах, в приватних будинки або на курортах.
Клоуни цінувалися в цирку в усі часи. Спочатку актори просто заповнювали паузи між виступами, потім напрямок переріс в окремий жанр. Сьогодні клоуни задають тон всьому виступу, іноді програма підлаштовується саме під них.
Сучасний репертуар клоуна надзвичайно широкий. Клоун може показувати як невеликі гумористичні пантоміми, так і цілі сатиричні памфлети. В арсеналі клоуна такі прийоми, як: пародія, гротеск, ексцентрика і багато інших.
Клоун може одночасно бути і акробатом, і дресирувальником, і співаком, і музикантом. Все залежить від фантазії актора і його бажання розвиватися в цій сфері.
Робота клоуна вимагає від кандидата творчого мислення і креативних здібностей, доброзичливості, комунікабельності і відмінних акторських навичок.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день театру 2025, в якому знаходиться 115 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Актор

  Актор

  Актор - виконавець сценарних ролей в театрі, художніх фільмах, серіалах, кліпах, рекламних ... 1967

 • Каліграф

  Каліграф

  Каліграф - майстер красивого і акуратного письма, художнього оформлення ... 1143

 • Кіномеханік

  Кіномеханік

  Кіномеханік - технічний фахівець з демонстрації фільмів в ... 1107

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт