Feedback

Фітодизайнер

29.06.2016 705

Фітодізайнер може працювати як приватна особа, а може бути представником студії флористики, квіткового салону або магазину.
Часто фітодизайн плутають з флористикою. Однак фітодизайнери забезпечують екологічно продумане озеленення, одночасно роблять будинок або офіс гарнішим і покращують повітря в приміщенні. Головне завдання - гармонійно оформити інтер'єр і забезпечити здорове середовище для перебування.
Комфортно в приміщенні повинно бути не тільки людям, а й рослинам. Світло, температурний режим, форма кашпо, система поливу - все це враховується при продумуванні інтер'єру.
Щоб завжди бути в тренді і не втрачати затребуваність на ринку, фітодизайнер зобов'язаний стежити за новинками і тенденціями, вивчати нові сорти рослин і методики оздоблення інтер'єру.
У професії фитодизайнера важливі такі якості, як: любов до рослин і природи, художні здібності, нормальне сприйняття кольорів, креативність, товариськість і відсутність алергії на квітковий пилок.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день танцю 2024, в якому знаходиться 8 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Танцюристу в подарунок

  Танцюристу в подарунок

  Після танцювальних марафонів або багатогодинних занять як правило танцюристу потрібно правильно ... 1612

 • Що подарувати танцюристу: подарунки з творчим настроєм

  Що подарувати танцюристу: подарунки з творчим настроєм

  Танцюристи - люди незвичайні. Вони живуть музикою та ритмом. Вони танцюють завжди. Але іноді їм хочеться хоч трішки забути про сцену, тренування, виступи, і жити звичайним життям. І якщо постійно дарувати артисту подарунки, пов'язані з справою його життя, можна таким чином ... 2118

 • Вчитель з танців

  Вчитель з танців

  Учитель танців займається підготовкою учнів в школах і танцювальних ... 8265

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт