Feedback

Шовкограф

24.06.2016 579
Спеціальність шовкографії представлена ​​на текстильних і поліграфічних підприємствах, в сувенірних майстернях, в автомобільній, електронній і склярній промисловості.
Шовкографія - це метод трафаретного друку, при якій зображення фарбами наноситься на шовкову тканину. У момент друку фарба продавлюється певним чином через трафарет. При багатобарвному зображенні процес повторюється в кілька прийомів.
Весь процес починається зі створення зображення для майбутньої друку. Його роздруковують на прозорій плівці, яка стане фотоформою. Далі виготовляється сітчастий трафарет, його натягають на рамку, покривають спеціальним складом і сушать.
Коли трафарет висохне, на нього кладуть фотоформу і засвічують в ультрафіолетовому світлі (або експонують). Незасвічені частини вимиваються, залишається тільки потрібне зображення. Такий трафарет роблять для кожного кольору в малюнку.
У роботі шовкографії важливі акуратність, аналітичний склад розуму, схильність до ручної праці і монотонної роботи. Робота протипоказана кандидатам з алергією на хімічні препарати.
На думку фахівців, шовкографія - один з найбільш затребуваних методів друку сьогодні. Щодня з'являються нові компанії, що пропонують послуги шовкографії, і кожна знаходять свою нішу на ринку. Багато фахівців йдуть в професію саме з метою відкрити свою справу в майбутньому.
Робота відмінно підійде тим, хто бажає продовжити свою кар'єру в друкованої області. На посаду часто приймають студентів, що бажають поєднувати роботу і навчання.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День фотографа, в якому знаходиться 129 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Фотограф

  Фотограф

  Фотограф з професійної точки зору - фахівець зі створення ефектних фотознімків за допомогою спеціального ... 778

 • Більдредактор

  Більдредактор

  Більдредактор (фотопідбірщик) - фахівець друкованого видання або ЗМІ, що забезпечує пошук необхідних ілюстрацій для ... 611

 • Фотокореспондент

  Фотокореспондент

  Фотокореспондент - фотограф, який працює на різних заходах або в гарячих точках і надає готові знімки періодичним виданням і різним ... 657

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт