Feedback

Автослюсар

16.06.2016 2826

У своїй роботі автослюсар стикається з багатьма завданнями. Перш за все, це приймання транспорту і попередня розмова з власником. Далі виробляються діагностичні роботи з використанням спеціалізованого обладнання, мета - виявити причину неполадки.
При виявленні тієї чи іншої проблеми фахівець або самостійно ремонтує авто, або звертається за допомогою до більш вузького спеціаліста. Після закінчення робіт майстер передає автомобіль його власнику і бере участь в тестуванні.
У разі успішного завершення здійснюється приймання коштів, прибирання робочого місця, виконання подальших вказівок автомеханіка.
У роботі автослюсаря важливу роль відіграють аналітичний склад розуму і добра пам'ять, оскільки важливо добре знати розташування деталей і нюанси їх закріплення. Уважність, акуратність, відповідальність, робота на результат - ось основні якості гарного автослюсаря.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День банкіра в Україні 2024, в якому знаходиться 34 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Автослюсар

  Автослюсар

  Автослюсар займається діагностикою автомобілів, а також їх ремонтом, виконуючи вказівки ... 2826

 • Банківський касир-операціоніст

  Банківський касир-операціоніст

  Касир-операціоніст - фахівець з контролю взаєморозрахунків з клієнтами, вносить зміни в базу даних при надходженні і зняття ... 1315

 • Хто такий банкір?

  Хто такий банкір?

  «Банкір» – це об’єднавче поняття, що пов’язане з місцем роботи в банку, але не обмежується лише ... 1273

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт