Feedback

Соціолог-статист

16.06.2016 498

Соціологи працюють в агентствах соціальної інформації, аналітичні центри, муніципальні органи влади. Соціологи часто стають відмінними маркетологами і тому отримують хороші посади в ЗМІ і рекламних компаніях.
Обов'язки соціолога, в основному, зводяться до проведення якісних або кількісних досліджень. Залежно від напрямку діяльності зміст і мета досліджень змінюється.
Соціолог - маркетолог проводить збір маркетингової інформації, займається її аналізом, робить висновки. На основі отриманих даних приймаються управлінські рішення по виробництву або просуванню продукції.
Соціолог в консалтингових фірмах або державних органах може займатися збором думок електорату про того чи іншого кандидата, думок населення про проведені реформи. Отримані дані використовуються для подолання в майбутньому кризових ситуацій.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівника соцсфери України 2023, в якому знаходиться 38 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Бібліотекар

  Бібліотекар

  Бібліотекар - фахівець з обробки та зберігання інформації в бібліотеці, наукових центрах. Забезпечує швидкий доступ до інформаційних матеріалів для всіх ... 1566

 • Антрополог

  Антрополог

  Професіонали антропології працюють в науково-дослідних центрах, інститутах, навчальних закладах. Часто за допомогою антропологів вдаються в судовій медицині і ... 1120

 • Історик

  Історик

  Історик - фахівець зі збору та інтерпретації історичної інформації. Робота пов'язана з дослідженнями та аналізом архівних ... 4096

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт