Feedback

Програміст

13.06.2016 182
Програмістів цінують за прикладні навички та неординарне мислення. Програмісти можуть практикувати на дому, але частіше працюють в ІТ-компаніях, веб-студіях і організаціях, які потребують послуг програмування. Умовно професія програміста ділиться на три напрямки: прикладне, системне та веб-програмування.
Прикладні програмісти розробляють ПО для виконання конкретних завдань - поштові сервіси, редактори, ігри тощо. Основна робота - перенести математичну модель на алгоритм діючої програми. Системне програмування має на увазі створення операційних систем і інтерфейсів, а також їх модернізацію і підтримку працездатності. Веб-програмісти працюють з глобальними мережами (Інтернет). Програмують сайти, інтернет-сторінки і веб-інтерфейси.
Ініціативність, прагнення до самонавчання, неординарне мислення, терпіння і посидючість - якості, які відіграють важливу роль в діяльності програміста. Одночасно з цим необхідно враховувати розвиток сучасних технологій і вміти до них адаптуватися. Все це обумовлює цінність фахівця на посаді програміста і, безсумнівно, впливає на рівень оплати праці.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День програміста, в якому знаходиться 24 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Технічний редактор

  Технічний редактор

  Технічний редактор - фахівець зі складання текстів і документації, призначеної для використання або ремонту побутової та іншої техніки, вирішення технічних завдань або управління програмним ... 175

 • ERP-програміст

  ERP-програміст

  ERP-програміст-фахівець із забезпечення працездатності ERP-систем на ... 186

 • Модератор форуму

  Модератор форуму

  Модератор форуму - головний «цензор» в ... 209

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт