Feedback

Програміст 1С

13.06.2016 206
Програмісти 1С затребувані в компаніях-партнерах 1С, які спеціалізуються на установці програмного забезпечення на підприємствах. Фахівці також часто влаштовуються в штат компанії, де використовується система 1С, поєднуючи функції програміста і адміністратора системи.
Робота програміста 1С полягає в постійному поліпшенні програмного забезпечення для оптимізації роботи всієї компанії. Спеціаліст займається налаштуванням, супроводом, адмініструванням типових і нетипових конфігурацій. Програміст складає інструкції для користувачів, займається оформленням технічної документації, консультує користувачів з поточних питань.
Як програмісту, представника професії необхідні такі якості, як: відповідальність, аналітичний розум, схильність до обробки великого обсягу даних. Як бухгалтер, фахівець з 1С повинен бути врівноваженим, посидючим і стійким до стресу.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День програміста, в якому знаходиться 24 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Технічний редактор

  Технічний редактор

  Технічний редактор - фахівець зі складання текстів і документації, призначеної для використання або ремонту побутової та іншої техніки, вирішення технічних завдань або управління програмним ... 188

 • ERP-програміст

  ERP-програміст

  ERP-програміст-фахівець із забезпечення працездатності ERP-систем на ... 203

 • Модератор форуму

  Модератор форуму

  Модератор форуму - головний «цензор» в ... 226

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт