Feedback

Проектувальник інтерфейсів

10.06.2016 152
Проектувальник інтерфейсів (фахівець з юзабіліті) - це дослідник творець в одній особі. Такий фахівець виготовляє новий або покращує існуючий інтерфейс чого-небудь. Проектувальник досліджує поведінку користувача, аналізує проблеми, спілкується з замовником і збирає побажання щодо поліпшення. Далі аналізуються сучасні практики, тенденції, переваги. Підсумок - узгоджений проект майбутнього інтерфейсу. Спеціаліст з юзабіліті взаємодіє з маркетологами, дизайнерами, програмістами з метою реалізувати на практиці підготовлений проект. Готовий інтерфейс тестується користувачем, коригується, затверджується.
Проектувальник інтерфейсів - це сучасний «людина-оркестр». Аналітичний розум, креативне мислення, розвинена логіка і інтуїція, уважність, акуратність, бажання постійно розвиватися - якості, притаманні хорошим проектувальникам інтерфейсів.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День програміста, в якому знаходиться 24 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Технічний редактор

  Технічний редактор

  Технічний редактор - фахівець зі складання текстів і документації, призначеної для використання або ремонту побутової та іншої техніки, вирішення технічних завдань або управління програмним ... 189

 • ERP-програміст

  ERP-програміст

  ERP-програміст-фахівець із забезпечення працездатності ERP-систем на ... 203

 • Модератор форуму

  Модератор форуму

  Модератор форуму - головний «цензор» в ... 229

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт