Feedback

Робототехнік

10.06.2016 151
Робототехников можна зустріти в конструкторських бюро авіації і космонавтики, науково-дослідних центрах, компаніях, мета яких - створення роботів.
Головна мета робототехніка - створення роботів. Далі управління, обслуговування, модернізація або ремонт. В основі сучасної робототехніки закладені: механіка, електроніка та програмування. Спеціаліст ставить задачу, яку можна вирішити завдяки роботу, продумує механіку, програмну і електронну частину. Інженери-роботехніки завжди працюють в команді. Спеціальність передбачає наявність у кандидата таких якостей, як: інтерес до точних наук, аналітичний розум, багата уява, структуроване мислення, посидючість, націленість на результат. Робототехніка може стати наступною технологією загального призначення, зайнявши місце поруч з авіацією, виробництвом електрики і інтернетом. За оцінкою Європейської комісії, через п'ять років обсяг світового ринку робототехніки та необхідного програмного забезпечення може досягти 120 мільярдів євро. Низька конкуренція в ринках, що розвиваються сервісної, побутової і медичної робототехніки робить її одним з найбільш привабливих інвестиційних напрямків.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День програміста, в якому знаходиться 24 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Технічний редактор

  Технічний редактор

  Технічний редактор - фахівець зі складання текстів і документації, призначеної для використання або ремонту побутової та іншої техніки, вирішення технічних завдань або управління програмним ... 188

 • ERP-програміст

  ERP-програміст

  ERP-програміст-фахівець із забезпечення працездатності ERP-систем на ... 203

 • Модератор форуму

  Модератор форуму

  Модератор форуму - головний «цензор» в ... 226

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт