Feedback

Системний аналітик

10.06.2016 71
Це сучасна професія, яка вимагає знань інформаційних технологій, економіки та менеджменту. Консалтингові компанії, що пропонують передові IT-рішення для впливових замовників. Великі фінансові та телекомунікаційні організації. Робота системного аналітика вимагає скрупульозності і нестандартних підходів. Оскільки основне завдання фахівця - вдосконалення бізнес-процесів. Аналітик опитує співробітників замовника, збирає і документує всі вимоги. Консультується з експертами в різних областях, потім розробляє технічне завдання для програмістів. Проектує комплексні системи, моделі, алгоритми, програмне забезпечення. Координує процес впровадження, працює з базами даних, навчає користувачів новим розробкам. Колосальна відповідальність системного аналітика полягає у виборі правильного рішення для автоматизації, аналізі можливих ризиків, виключення фінансових втрат для компанії.
Комплекс системного мислення і аналітичного складу розуму, а також широкий кругозір, інтуїція, перспективне бачення розвитку процесів - всі ці якості притаманні хорошим аналітикам. Не менш важливі якості: працьовитість, вміння працювати в команді і розмовляти з усіма «на одній мові».


Пропонуємо Вам переглянути розділ День програміста, в якому знаходиться 24 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Технічний редактор

  Технічний редактор

  Технічний редактор - фахівець зі складання текстів і документації, призначеної для використання або ремонту побутової та іншої техніки, вирішення технічних завдань або управління програмним ... 166

 • ERP-програміст

  ERP-програміст

  ERP-програміст-фахівець із забезпечення працездатності ERP-систем на ... 173

 • Модератор форуму

  Модератор форуму

  Модератор форуму - головний «цензор» в ... 198

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт