Feedback

Флайт-менеджер

08.06.2016 361
Флайт-менеджери працюють в штаті авіакомпаній. Робота флайт-менеджера ділиться на додаткову та рейсову. Перед польотом фахівець забезпечує збір всієї необхідної інформації, погоджує з диспетчерами використання повітряного простору, вирішує технічні польотні питання (наприклад, забезпечення паливом), планує маршрут за допомогою спеціального програмного забезпечення, отримує інформацію про метеорологічну обстановку. Безпосередньо в рейсі флайт-менеджер веде розрахунково-платіжні операції, забезпечує розміщення персоналу в готелях, веде переговори з компаніями з обслуговування літаком в портах, контролює виконання зобов'язань обох сторін за укладеними договорами, вирішує проблеми з прикордонними і митними службами.
У роботі флайт-менеджеру не обійтися без таких якостей, як: стійкість до стресів, високий рівень відповідальності, комунікабельність, здатність мислити нестандартно і приймати рішення в обмежений час, вміння концентруватися на дрібних деталях.
Знання, вміння, аналіз ситуації, визначення оптимального рішення в кожному окремому випадку, включаючи вибудовування взаємин з різними службами і людьми, накладає на флайт-менеджера великий тягар відповідальності і від його роботи залежить в цілому ефективність чартерних рейсів авіакомпанії ".

Пропонуємо Вам переглянути розділ День авіації України, в якому знаходиться 22 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Випробувач

  Випробувач

  Випробувач - фахівець з перевірки справності та зручності використання нових моделей машин і ... 661

 • Бортінженер

  Бортінженер

  Бортінженер - фахівець з контролю експлуатації повітряних засобів, а також по усуненню неполадок що ... 676

 • Авіадиспетчер

  Авіадиспетчер

  Авіадиспетчер відповідає за порядок повітряного руху, віддалено керує екіпажем повітряного судна, керує рухом в рамках своїх ... 723

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт