Feedback

Подарунок мамі, що подарувати мамі на день народження

20.09.2013 3685
Мабуть, в подарунок мамі особливо важливо, щоб подарунок зберігав тепло Ваших рук і висловлював Ваші почуття.
Це може бути ексклюзивна авторська листівка. Ви можете взяти особисту участь у її створенні - бути присутнім при таїнстві її створення. Можливо, Вам навіть довірять самої провести деякі етапи роботи.

А ще швидше за все Ви давно хочете сказати мамі багато теплих слів ..., але чомусь все якось не виходить. Подаруйте мамі вірші. У цих віршах нехай будуть всі Ваші почуття.

Квіти - символ жіночої краси, але в теж час беззахисності та вразливості. Якщо ваша мама каже, що живі квіти - марна трата грошей і квіти ий краще не дарувати - не вірте. Ви можете трохи схитрувати: подарувати мамі не букет квітів, а букет із цукерок. Цей букет має два достоїнства: він більш стійкий і дуже смачний!
Хорошим подарунком для мами буде подарунковий SPA-сертифікат. Нехай мама відчує себе молодою і красивою. Адже догляд за собою - це любов до себе. Це хороша завуальована психотерапія. Якщо Ви точно знаєте, що в SPA-салон мама не піде, подаруйте їй оригінальний масажер для голови мурашка - дуже приємна і позитивна річ.

Якщо мама любить корисні подарунки, подаруйте їй корисні, але в теж час оригінальні речі, наприклад, капсулу для дбайливого прання білизни в пральній машині або яскраву складну сумочку АВОС.

Мама любить готувати? Тоді Ваш вибір - стильні аксесуари для кухні, набір для карвінгу або овощерезка!

А ще Ваша мама буде в захваті отримати свій власний портрет: ну наприклад - вона, прекрасна дама в гарних шатах, сидить на веранді свого величезного середньовічного замку ....
"Але ж для портрета мамі потрібно позувати і подарунок не буде сюрпризом", - скажете Ви. Тепер все стало простіше: портрети малюються по фотографії - не потрібно довгих годин позування і нехай здавствует подарунок-сюрприз!
Коли будете вручати подарунок мамі, не забудьте сказати, як сильно Ви її любите!


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження мамі, в якому знаходиться 364 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: Подаруночок

Цікаві статті

 • Що купити мамі на день народження?

  Що купити мамі на день народження?

  Якщо діти вже мають власний дохід, то вибір подарунків помітно розширюється і обмежується тільки наявною сумою і пристрастями ... 843

 • Квіти в подарунок

  Квіти в подарунок

  Квіти є чудовою і незамінною прикрасою для будь-якого свята. Букет може бути або основним подарунком або доповненням приготованого сюрпризу. В залежності від того, кому ви будете дарувати букет, для його компонування вибирають певний вид рослин, а так само їх ... 1249

 • Що подарувати мамі на день народження?

  Що подарувати мамі на день народження?

  Що подарувати мамі на день народження? Питання складне, але цілком вирішуване. В першу чергу орієнтуйтеся на вік мами. Чим старше дама, тим складніше вибрати подарунок. Чому? Та тому що у неї вже багато чого є. Але не впадайте у відчай, питання вирішити все одно ... 2054

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт