Feedback

Картограф

08.06.2016 575

Картографи затребувані в науково-дослідних інститутах космосу, світового океану, різних конструкторських бюро, на картографічних фабриках, компаніях, що розробляють прилади для наземної і космічної зйомки Землі. У професії картографа представлено 2 напрямки - теорія і практика.
Теоретики займаються розробкою способів відображення рельєфу карт, розвивають цифрову картографію. Практики безпосередньо отримують дані поверхні землі, оновлюють карти і потім тиражують на паперових та електронних носіях.
Сучасний картограф повинен вміти працювати в геоінформаційній системі, яка збирає дані фахівців з усього світу.
Карти бувають різних видів. Фізичні відображають гори, річки, озера і океани по глибинах і висотах. Економічні карти показують розподіл ресурсів по регіонах. Електронні карти містять довідкову інформацію по різних об'єктах. На основі електронних карт розробляються навігаційні системи. У це система США - GPS, і Європі - «Магеллан». Професійних картографів відрізняє спостережливість, аналітичний розум, чудова пам'ять, відповідальність, пунктуальність, методичність, схильність до монотонного праці.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День геолога 2024, в якому знаходиться 98 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Географ

  Географ

  Географ - фахівець, який вивчає фізичні і економічні ... 2038

 • Геолог-нафтовик

  Геолог-нафтовик

  Геолог-нафтовик - спеціалізація в геології з пошуку місцезнаходження в надрах землі головних сучасних джерел енергії - нафти або ... 1289

 • Буровик

  Буровик

  Буровик - це фахівець з буріння ... 2210

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт