Feedback

Ветеринарний фельдшер

07.06.2016 914
Фельшир займається приватною практикою, працює в муніципальних або приватних ветеринарних клініках, а також на тваринницьких фермах. Ветеринарний фельдшер працює під керівництвом ветеринарного лікаря або зоотехніка.
Спеціаліст проводить профілактичні процедури, надає лікувальну допомогу тваринам, консультує у виборі кормів і по забезпеченню санітарних норм для утримання тварин. На плечах фельдшера підготовка тварин до огляду і лікування, перев'язка, введення ін'єкцій, постановка діагнозу при хворобі. Перш за все, любов до тварин і бажання розвиватися в даній сфері. У роботі допомагають такі якості, як: уважність, аналітичний розум, акуратність, педантичність, міцне здоров'я.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників ветеринарної медицини, в якому знаходиться 15 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар - фахівець з вищою медичною освітою з лікування різних ... 1736

 • Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер, на відміну від лікаря, має середню спеціалізовану освіту. Фельдшер надає першу медичну допомогу тваринам, ставить діагноз і призначає ... 913

 • Дресирувальник

  Дресирувальник

  Дресирувальник - це артист або приватний тренер, який займається дресируванням тварин для виступу перед публікою, участі в конкурсах або просто за бажанням господаря ... 784

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт