Feedback

Дресирувальник

07.06.2016 785
Найчастіше дресирувальники працюють в розплідниках, приватних студіях, циркові арени, тваринницькі ферми.
Досить затребуваний дресирувальник є в цирку. Тут тренеру доводиться працювати з різними тваринами - від маленьких хом'яків до великих агресивних хижаків.
Дресирувальник навчає тварин тактичній поведінці при людях, виконання всіляких трюків і захоплюючих номерів. На плечах фахівця відповідальність за постановку номера, включаючи світло і декорації. Дуже важливо в процесі дресирування не нашкодити життю та здоров'ю тварини.
Найголовніша якість - любов до тварин. У роботі дрезипувальника допоможуть відсутність страху, прагнення досягти результату, терпіння і стійкість до стресів.
Тварини - непередбачувані істоти, тільки дресирувальник може в тій чи іншій мірі передбачити їх вчинки. Тривале спілкування з тваринами накладає свій відбиток на людей.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників ветеринарної медицини, в якому знаходиться 15 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар - фахівець з вищою медичною освітою з лікування різних ... 1737

 • Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер, на відміну від лікаря, має середню спеціалізовану освіту. Фельдшер надає першу медичну допомогу тваринам, ставить діагноз і призначає ... 921

 • Дресирувальник

  Дресирувальник

  Дресирувальник - це артист або приватний тренер, який займається дресируванням тварин для виступу перед публікою, участі в конкурсах або просто за бажанням господаря ... 785

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт