Feedback

Зоопсихолог

07.06.2016 326
Зоопсихологи затребувані в науково-дослідних центрах, на зоофермах, в інститутах. Багато ведуть приватний бізнес. Зоопсихологія - це, перш за все, розділ психології, яка вивчає поведінку тварин у різних ситуаціях. Як той чи інший вид розвивається в світі, як розвиваються його інстинкти, пам'ять, інтелект - все це вивчають зоопсихологи.
Фахівців часто можна зустріти в наукових центрах, ветеринарних клініках, фермах. Психолог вивчає поведінку тварин для виявлення і усунення проблем з поведінкою, розвитком або дресируванням.
До допомоги зоопсихолога вдаються і приватні власники тварин. Для більшості з них тварини - частина родини. Так, проблеми виховання, харчування, поведінки домашніх вихованців їх цікавить не менше, ніж поведінка власних дітей. Хороший спеціаліст вивчить поведінку тварини, вкаже на наявні проблеми та їх можливі причини, потім підкаже, що робити.
Психологи, психотерапевти, психотерапевти і психіатри - всі вони допомагають людям у різних ситуаціях. У тварин, навіть найбільш високорозвинених, наприклад, людиноподібних мавп, душевна організація все-таки простіша, ніж у людей. І фахівець з поведінки тварин може поєднувати в собі відразу всі напрямки. Це залежить від широти його інтересів. Він може вивчати поведінку, наприклад, мурах, мавп чи вовків. Він може «лікувати» порушення поведінки у тварин в зоопарках. А може займатися поведінкою собак і його корекції ».

Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників ветеринарної медицини, в якому знаходиться 15 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар

  Ветеринарний лікар - фахівець з вищою медичною освітою з лікування різних ... 1713

 • Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер

  Ветеринарний фельдшер, на відміну від лікаря, має середню спеціалізовану освіту. Фельдшер надає першу медичну допомогу тваринам, ставить діагноз і призначає ... 904

 • Дресирувальник

  Дресирувальник

  Дресирувальник - це артист або приватний тренер, який займається дресируванням тварин для виступу перед публікою, участі в конкурсах або просто за бажанням господаря ... 779

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт